Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autor

Fotografuji pro radost i pracovně na zrcadlovku SONY ALPHA A65 a SONY ALPHA A77ii. U mých foto začátků byl kompakt Panasonic Lumix FZ 18,  ale  člověk má potřebu chtít víc a tak jsem si v únoru 2012  pořídila svou první zrcadlovku Sony Alpha A100. S jídlem roste chuť a  do výbavy začaly přibývat objektivy a koncem roku 2012 už byla doma Sony A200,následovala Sony A57 a Sony A65, přibyl lepší a stabilnější stativ a jiné zbytné i nezbytné fotodoplňky.  Dávám přednost focení  v přírodě a občasnému focení starými skly, díky kterým vznikají "náladovky". Svého času jsem fotila starými skly, díky kterým vznikají malebné fotografie, nyní jsem pustila svou fantazii z uzdy a zkusila se pohybovat v oblasti foto experimentu. Lákala mě od mých foto počátků a vytváření originálních obrazů z fotografií mi připadá zajímavé a originální.

Každý může začít s fotografováním v každém věku, jsem toho důkazem. Jsem ráda, že jsem našla hobby, které těší mě a může potěšit i mé okolí.

 Jsem zakladatelkou výstavy s  názvem "Putovní kolíček 2014". Ve spolupráci s vybranými obcemi a městy Ústeckého kraje dochází k prezentaci amatérských fotografů v našem, prý nehezkém, kraji. Chceme ukázat, že i my amatéři, milující fotografii, nacházíme mnoho krásných míst a detailů, v různém pojetí, kterých je v našem drsném domově  bezpočet.

 Putovní kolíček 2014 sklidil pro mě nečekaný úspěch, počasí přálo a diváků bylo více, než jsme čekali. Došlo na pochvaly a dokonce zájem místních médií, a to vždy potěší a posune zase o kousek dál. Děkuji všem, kteří se na výstavách podíleli a budeme se těšit opět příští rok s malými úpravami.

 II. ročník Putovního kolíčku v roce 2015 zahájil v městečku Jílové u Děčína, dále opět zavítal do Srbské Kamenice a bude pokračovat do Bedřichova Světce u Mostu, Jiřetína pod Jedlovou, Lišan na Mostecku a Peruce na Lounsku, Tisé, Bžan na Teplicku, Vrbic . Ani letos nechybí zájem regionálních médií a již dnes se připravuje III. ročník pro velký zájem, což nás velmi těší.

 III. ročník Putovního kolíčku 2016 našel cestu do obcí Bžany, Háj u Duchcova, Bělušice, Hora sv. Kateřiny, Cítoliby, Srbská Kamenice a závěr bude tradičně v Oseku v areálu kláštera. Stejně jako předchozí ročníky byl i tento úspěšný, počasí přálo a návštěvníků bylo, k naší spokojenosti, víc než dost.

IV. ročník zahájil Kolíček tentokrát mimo svůj kraj. Přijali jsme pozvání na 15. ročník Chebských dvorků a byla to pro nás ( já a 4 z tanku bez psa ) cenná zkušenost. Vlažné přijetí nahradila bouřlivá návštěvnost a uznání od zkušených a uznávaných akademiků. Po 3 denním maratónu v Chebu jsme se vrátili zpět do Ústeckého kraje a pokračovali již tradičně. Navštívili jsme obec Bělušice, Srbskou Kamenici a zakončili jsem prázdniny na nádvoří oseckého kláštera.

 
 
 


Poslední fotografieFacebook

Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 1
Celkem: 49427
Měsíc: 622
Den: 14